Peníze od nadace na proměnu školního klubu

před 2 roky, 21.11.2015 Získali jsme 15 000,- Kč od Nadace Synot

Naše škola byla opakovaně úspěšná ve snaze získat peníze na vylepšení školních prostor i jinde než od svého zřizovatele. Aktuálně jsme uspěli s grantovou žádostí u Nadace Synot, od které jsme dostali 15 000,- Kč. Poukaz na tuto částku převzal ředitel školy Marek Tvrdoň v pátek 20. 11. 2015 během slavnostního večera v uherskohradišťském Klubu kultury. Peníze škola využije na zásadní rekonstrukci školního klubu. „Dohodli jsme se na tom s žákovským parlamentem. K penězům od nadace přidáme 14 000,- Kč z podzimního sběru papíru a peníze, které snad ještě vyděláme sběrem připravovaným na jaro 2016. A protože půjde o skutečně zásadní proměnu, bude pochopitelně nutné přidat také peníze z rozpočtu školy,“ uvedl Marek Tvrdoň.

Školní klub jsme otevřeli před třemi lety, jeho vybavení je ale stále spíš provizorní. Na zásadní proměně by se měla autorsky podílet Alexandra Kuncová, absolventka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která se u nás výborně zapsala během letních prázdnin skvělou rekonstrukcí vstupních prostor školy. Bude přitom pochopitelně vycházet z názorů našich žáků. Proměna školního klubu je předběžně naplánována na léto 2016.