Parádní pátek pro prváčky v 1.B

před 2 roky, 23.10.2015 Divadelní představení, setkání se zvířátky i bruslení. To vše stihla 1.B během jednoho dne.

Pátkem končí týden, je to nejlepší den.  A v 1.B to platilo dvojnásob. Ten den jsme totiž vyměnili aktovky za batůžky. A  v nich nejdůležitější věcí byla pořádná svačina a brusle. Ráno jsme se neposadili na naše místa v lavicích ve třídě, ale do hlediště divadla. Že to bylo jen na chodbě naší školy a místo sedadel nám posloužily polštářky, to vůbec nevadilo, protože skvělé výkony herců, našich spolužáků ze 4.A, nás přenesly do pohádkového světa mezi Budulínka a Karkulku. Herci na závěr představení sklidili zasloužený veliký potlesk. Po divadle jsme vyrazili do Komunitního centra v Kunovicích na terapeutické setkání se zvířátky. Čekal tu na nás nejen pejsek Merlin, ale i papoušek nebo králík. Dozvěděli jsme se třeba, jak se chovat při setkání s agresivním psem.  A na závěr to nejlepší - bruslení. Obouvání bruslí, první krůčky na kluzišti, ale i nějaký ten pád.... Vše jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou za vydatné pomoci rodičů a paní vychovatelky Mitanové, kterým ještě jednou děkujeme.