Opravdu poslední

před 2 roky, 27.6.2015 Poslední žákovské shromáždění bylo opravdovým bonbónkem letošního roku. Před nastoupenou jednotkou se hlavního slova ujal Šimon Ludvíček, který se důležité funkce nezalekl a moderování celé akce zvládl s bravurou.

Poslední žákovské shromáždění bylo opravdovým bonbónkem letošního roku. Před nastoupenou jednotkou se hlavního slova ujal Šimon Ludvíček, který se důležité funkce nezalekl a moderování celé akce zvládl s bravurou. Celé shromáždění bylo vedeno v duchu TopStar magazínu a úspěchy žáků se tak střídaly s novinkami z učitelského prostředí.

Jako první přišlo na řadu vyhodnocení celoškolní soutěže IQ Star. Na prvním stupni obsadily první místo děvčice z 5. A Nelly Olbertová a Lucie Herbánská, třetí místo získala Karolína Pašková ze 4. B. Druhý stupeň ovládl Petr Polách z 8. A, druhá se umístila Kristýna Minaříková a třetí příčku obsadila Karolína Klišíková z deváté třídy. Novinkou letos bylo drobné vyzpovídání všech vítězů skvělým moderátorem.

Kromě vyhodnocení IQ Star byla udělena pocta všem vítězům krajských a celonárodních kol. Kulturní vložkou bylo vystoupení „zumbat“ pod vedením paní vychovatelek.

Nezapomnělo se také na deváťáky, kteří se velice mile rozloučili se svojí paní učitelkou třídní, která musela zamáčknout slzy dojetí.

Pro paní učitelku Böhmovou, která naši školu po dvaceti letech opouští, bylo připraveno speciální rozloučení v podobě písničky. Sólo si střihla s hlavním moderátorem, s panem ředitelem, ale také s téměř profesionálním tanečníkem Adamem Handlem.

Poslední žákovské shromáždění bylo milým zakončením školního roku. Za celý žákovský parlament přejeme krásné prázdniny.