Opět na stupních vítězů

před 6 měsíci, 27.6.2017 Úspěchy v literární soutěži

Požární ochrana očima dětí 2017. To je název soutěže, ve které byli naši žáci letos velmi úspěšní. Do okresního kola se zapojilo 828 dětí, které soutěžily podle věku a zaměření v několika kategoriích. V literární soutěži obsadila v kategorii starších žáků 1. místo Jindřiška Marková z 8. A, mezi mladšími žáky obstáli Štěpán Omelka ze 7. A, který si odnesl 2. místo, a Dominik Ptáček ze 6. A, který skončil třetí. Vítězné práce postoupily do kola krajského. I tady se nám vedlo. Jindřiška dosáhla opět na stupeň nejvyšší, stejně jako Štěpán. Druhý skončil Dominik. A všechno uzavírá Štěpán Omelka, který uspěl i v kole celostátním a odnesl si krásné druhé místo. V tak silně obsazené soutěži jde u všech tří ​o obrovský úspěch.

Moc našim účastníkům gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.