Okresní kolo Mc Donald´s Cupu

před 9 dny, 15.5.2018 Špatné počasí nám nevadí aneb nejsme z cukru...

Hřiště fotbalového stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti patřilo v úterý 15.5.2018 mladým fotbalistům. Konalo se zde okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cupu. Do kategorie starší žáci se celkem kvalifikovalo osm týmů. Naši školu reprezentovali vybraní fotbalisti 4. a 5. ročníků. Počasí nám sice nepřálo, ale jak všichni víme: „Není špatného počasí, jen špatného oblečení“.

V základní skupině jsme celkem sehráli tři zápasy. V prvních dvou jsme bohužel nestačili na silnější soupeře – ZŠ Hradčovice a ZŠ Hluk. Nicméně do posledního zápasu nastoupil náš tým jako vyměněný a s odhodláním vyhrát. Od první minuty jsme měli výraznou převahu nad týmem z Ostrožské Nové Vsi. Konečný stav 4:0 a zasloužené vítězství nám ale bohužel na postup ze skupiny nestačilo, a tak jsme skončili na krásném 6. místě. Nicméně byla to skvělá podívaná a turnajem jsme prošli se ctí!

Našim fotbalistům a fotbalistkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí a úspěchů v jejich fotbalové kariéře!

Žáci 4. a 5. ročníků

Zapletal Matyáš, Kotková Sára, Prokešová Terezie, Mizerák Štěpán, Trampota Tomáš, Brostík Jiří, Kopunec Štěpán, Kopunec Šimon, Malina Tomáš a Orság Tobiáš