Ohlédnutí za školním rokem

před 7 měsíci, 23.5.2017 Žáci zavzpomínali ...

S novými žáky jsme se seznámili. Připadá mi jako by tu byli už od 1. třídy. Učitelé mě dost potěšili a připadá mi, že jsou jedni z nejlepších učitelů, co tu kdy učili. Adaptační pobyt byl super. Všichni jsme se spolu bavili a povídali jako nikdy předtím. Rok 2016 to byla jízda!! Zažili jsme moc zážitků a nemuseli jsme být ani na žádném výletě, abychom jsme se pobavili. V naší třídě se každý den něco děje. Jako když se rozdávaly vánoční dárečky. Každý měl něco od ostatních odlišné, ale ty dárky nebyly hlavní. Ten den byla krásná atmosféra a všichni se usmívali. Myslím si, že bruslení si celá 5. B užila a hlavně se pobavila, když jsme všichni viděli Andrejku Frankovou, jak sviští v bruslích o šest čísel větších. To byla paráda. Pak jsme se šli podívat do kina na Anděl Páně 2. Všem se to líbilo. No a teď je rok 2017 a mně se stýská po těch skvělých zážitcích, ale také se těším, co nás čeká. Bude se mi i nám všem stýskat po oslovení 5. B.

Kateřina Hanáčková

Osobně si myslím, že náš školní rok s novou paní učitelkou i s novými spolužáky vyšel velice dobře. Spolu jsme se moc dobře seznámili a sedli jsme si. Myslím si, že se nenašel ani jeden člověk, který k nám nenašel tu správnou cestu. Na zážitky tohoto školního roku budu ráda vzpomínat. Někdy jsme se velice pobavili v hodině, protože se tady najdou spolužáci, kteří doslova perlí. Naše výlety se taky všechny moc vydařili a všichni byli velice spokojeni. Na adaptačním pobytu jsme se ještě více seznámili, zahráli si nějaké hry a měli jsme se fajn. Ve hvězdárně jsme měli zajištěný super program. Únavou dokonce naše spolužačka usnula na představení. Šli jsme si zabruslit a především popadat, protože tomu našemu ploužení u mantinelu se nedá říct bruslení. I v kině jsme se byli podívat na pohádku, abychom se pořád neučili a taky něco pořádného zažili. No a blížíme se skoro ke konci. Absolventky! To byl boj. Pracovali jsme a pracovali. Výsledné práce dopadly celkem fajn. Myslím, že nikdo nebyl úplně zklamaný. A teď už nás čeká pouze škola v přírodě, na kterou se moc těším. No a tohle byl ten náš školní rok. Těch zážitků je více, ale nelze vše napsat. Takže za mě byl tento rok nejlepší ze všech!!!

Kristýna Kozáková

Na začátku roku takové všechno nové, Vy, šest nových spolužáků, na každý předmět jiný učitel a „skoro“ druhý stupeň. Pak nastal adapťák – tam to bylo super. Myslím, že od toho adapťák je. Vy jste super, srandovní, tolerantní a máte skvělé nápady (třídní knihovna, celoroční hra …). Naše třídní Vánoce byly taktéž perfektní. No a absolventské práce byly sice těžké, ale zvládli jsme to všichni na jedničku, díky Vám. No a teď skoro konec školního roku a úžasná škola v přírodě.

Žaneta Slavíková