Ohlédnutí za Plesem rodičů

před 1 měsícem, 28.1.2020 Žáci devátých tříd si připravili polonézu v hollywoodském stylu.

Dnes 25. 1. 2020 se ve sportovní hale v Kunovicích uskutečnil Ples sdružení rodičů. Dvaatřicet párů žáků devátých tříd z obou základních kunovických škol zahájilo ples předtančením, které se neslo v hollywoodském stylu.

Po úvodním představení tanečníků publiku a po následném nastoupení na taneční parket jejich koncentrace a soustředění na nadcházející výkon dosahovala maxima. Po několika prvních tanečních krocích počáteční nervozita opadla a deváťáci díky poctivé přípravě zvládli předtančení na jedničku.

V rámci doprovodného programu vystoupil také náš padesátičlenný školní dětský pěvecký sbor Kunup Voice, který je v současné době tvořen žáky od čtvrté do deváté třídy. Od půl desáté sálem zazněly melodie známých skladeb, jež posluchači odměnili velkým potleskem.

Žáci devátých ročníků si připravili také půlnoční překvapení v podobě tance s moderními prvky, které se také velmi líbilo.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem, kteří se jakkoliv zapojili do příprav, nácviků a celkové organizace plesu. Speciální poděkování patří také Oliveru Fuskovi, který vytvořil a zároveň s absolventy nacvičil zajímavou taneční choreografii.