Ohlédnutí na největšími úspěchy minulého školního roku

před 2 roky, 15.10.2015 V minulém školním roce jsme jeden den vyučovali celý I.stupeň – na sv.Kateřinu jsme si připravili zajímavou výuku, která se týkala lidových tradic a významných kunovických občanů.

Naše třída také vyhrála v Soutěži Zlatý oříšek – soutěž pro talentované a šikovné děti České republiky. Kromě sošky Zlatého  oříšku jsme vyhráli také 10 000 korun, které jsme použili na společný koncert s kamarády z Bělinky. Úspěšně jsme zdolali také absolventské práce, ve kterých jsme se zabývali kraji České republiky. Byla to taková naše první „maturita“. Po několikaměsíčním úsilí v okresním a krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list přišlo dlouho očekávané národní kolo, ve kterém naši školu výborně reprezentovali: Lucie Herbánská, Ondřej Kavka, Lucie Kydlíčková, Kamila Sochorcová, Nelly Olbertová a Eliška Kostrhunová. Výborně dopadla také přírodovědná soutěž Poznej a chraň (téma zaměřené na drobné živočichy a rostliny), ve které získala Lucie Herbánská, Eliška Kostrhunová  a Ondřej Kavka 1.místo v krajském kole. Lucie Herbánská a Nelly Olbertová vyhrály celoškolní soutěž IQ star v kategorii I.stupeň. Šimon Ludvíček zvládl výborně roli moderátora při posledním žákovském shromáždění.