Odměny za prázdninové soutěže

před 3 měsíci, 6.9.2017 Fotili jsme se s ročenkou a rozluštili hádanku

Kolik našich žáků a pedagogů si během prázdnin listovalo školní ročenkou? Netušíme. Určitě ale víme, že téměř šedesát žáků či pedagogů si ročenku přibalilo na své prázdninové cesty, nechalo se s ní vyfotit a fotografii poslali na e-mailovou adresu školy. My jsme ji pak s radostí umístili na naše facebookové stránky. Ročenka tak procestovala téměř půlku Evropy, objevila se na lodích, na plážích, na lanovkách, na fotbalovém stadionu v Madridu, na vodopádech, na farmách, na táborech, na hradech, hodně daleko i hodně blízko naší školy. Tu vůbec „nejbližší“ fotku s ročenkou poslal Roman Hubík z 9.A, který se vyfotil přímo před dveřmi školy. A přestože jsme nesoutěžili, malou odměnu dostane opravdu každý, kdo poslal fotku s ročenkou, rozhodli jsme se, že Romanův počin oceníme speciální odměnou. Stejně jako Elišku Kostrhunovou z 8.A, která se s ročenkou nafotila na mnoha místech, několikrát během prázdnin, a z fotek vytvořila půvabný grafický celek. Děkujeme všem, kteří jste poslali své fotografie.

Během prázdnin, přesněji uprostřed posledního prázdninového týdne, jsme pro žáky naší školy připravili jednu skutečnou soutěž. Na webu i na facebooku jsme zveřejnili filmovou hádanku, ve které si zahráli všichni pedagogové školy. A první tři správné odpovědi na filmovou hádanku jsme ocenili. Absolutního vítěze jsme přitom znali už třicet minut po zveřejnění videa, hádanku rozluštila Kristýna Pochylá z 6.A. Kromě ní získaly odměnu ještě Eliška Müllerová z 2.A, Tereza Kryštofová z 6.B, Jindřiška Marková z 9.A a Kamila Sochorcová z 8.A.