Objednávky obědů

Objednávka obědů

Jak objednávat přes internet

Strávníkům nabízíme možnost vybrat si jedno ze dvou nabízených jídel také přes internet. Stejná možnost platí také pro případné odhlášení obědů. Jak to funguje:
  • Nutností je navštívit vedoucí školní jídelny, od které dostane každý strávník své heslo.
  • Poté přejdete na odkaz Objednávka obědů, kterou vidíte výše.
  • Po přihlášení můžete v internetové aplikaci volit jeden ze dvou obědů, zkontrolovat, jaké jídlo máte objednané, jídla odhlašovat.
  • Platí: odhlásit jídlo lze do 07.00 každého dne, vybrat ze dvou jídel je ale nutné s dvoudenním předstihem. Pro názornost - vybrat ze dvou pátečních jídel je nutné nejpozději ve středu do 14.00 hodin.
  • Nadále pochopitelně funguje i objednávkový terminál přímo ve školní jídelně.
  • Je vhodné po prvním přihlášení změnit heslo.
  • Pokud heslo zapomenete, stačí skutečnost nahlásit vedoucí školní jídelny, pomůže vám.

Tato možnost poskytuje větší uživatelské pohodlí při objednávání stravy. Především rodiče menších školáků mohou díky internetové aplikaci pomoci svým dětem s výběrem jídla. Rodiče všech dětí si pak mohou přes internet zkontrolovat, zda si jejich dítě skutečně odebralo stravu.