Novinky ve škole, díl druhý

před 2 měsíci, 6.9.2019 Máme novou jazykovku

Ještě před rokem tam byl učitelský kabinet a sklad fyzikálních pomůcek. Dnes je to jazyková učebna odpovídající nejmodernějším požadavkům doby. Jak se změna podařila? Vlastně to bylo jednoduché, stačilo zbourat příčku mezi kabinetem a skladem…To by ale byla příliš velká nadsázka. Po bourání pochopitelně přišly na řadu klíčové práce. Měnila se podlaha, malovalo, a hlavně – objednávalo se  vybavení. Lavice, židličky, magnetické tabule a nejmodernější technika. Především iPADY (máme jich 24) a plochý projekční displej, co připomíná obrovskou televizi v domácnosti a nahrazuje interaktivní tabuli. Rozestavení lavic umožňuje kolektivní, skupinovou i individuální práci. Ať už s iPADY, notebooky, nebo třeba jen s papírem a s tužkou. Zadarmo to vše nebylo. Poděkování patří kunovické radnici, která projekt odstartovala už před rokem a nyní zdárně dokončila (peníze z Evropského fondu pro regionální rozvojový program a částečně také z rozpočtu města). Na vybavení jazykovky se ze svého rozpočtu podílela také škola. Tak ať nás to všechny v nové jazykovce baví.