Novinky ve škole

před 14 dny, 5.9.2018 Chodba u prvních a druhých tříd

Nejdřív vybourat zbytečnou příčku, odstranit vizuálně nevzhledné mozaiky ze sloupů, vyměnit linoleum. A pak už k destrukční dřině, která proměnu prostor před třídami prvních a druhých ročníků provázela, přidat kreativitu. Výsledkem je místo, které mnozí po návratu z prázdnin ani nemohli poznat. Omyvatelná tapeta, nová svítidla, opláštěné mozaikové stěny, dřevotřískové „domečky“. A pódium, které lze využít také jako relaxační prostor. Už teď se těšíme, jak při vánočních dílničkách využijeme možnost podsvítit bývalé „mozaikové“ sloupy a vytvoříme příjemnou atmosféru. Autorkami návrhu jsou Alexandra Kuncová, která už se podílela na proměně školní jídelny i vstupních prostor, a Lucia Krivá. Dámy ze Slovenska jsou absolventkami zlínské Univerzity Tomáše Bati a my věříme, že s jejich pomocí se nám během dalších pěti let podaří podobně proměnit i další prostory školy.
Nutno říct, že na proměnu jsme dokázali ušetřit z vlastního rozpočtu, další peníze jsme přidali z našeho evropského projektu.