Nové tváře v pedagogickém sboru

před 2 roky, 29.8.2015 Už jste si na to zvykli, s blížícím se koncem prázdnin Vás stále častěji budeme seznamovat s novinkami, které jsme připravili pro školní rok 2015/2016. Je jich bez nadsázky MOŘE.

Výuku v novém školním roce bude zabezpečovat 25 pedagogických pracovníků. Novými vyučujícími jsou: Mgr. Pavlína Strýčková, kombinace matematika – tělesná výchova, třídní 5.A, a Mgr. Štěpánka Dubinová, kombinace anglický jazyk – hudební výchova. Staronovou tváří je Mgr. Leona Jančarová, kombinace matematika – zeměpis, která se do školy vrací po rodičovské dovolené.
Po dlouhé době posílí pedagogický tým muž. Mgr. Karel Opravil bude působit jako konzultant školního poradenského pracoviště. Přes složitě znějící název bude náplň jeho práce podobná té, kterou v minulém školním roce vykonávala Mgr. Michaela Hubíková, školní psycholožka, místo které Mgr. Opravil do školy přichází (podrobnosti k tomu, v čem může konzultant pomoci žákům i rodičům, přineseme v dalších materiálech ještě před zahájením školního roku).
A ještě dvě nové tváře v týmu. Bc. Taťána Hlůšková a Iva Šajerová budou pracovat jako asistentky pedagoga.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu (ne delší než dva týdny) proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.