Nezapomeňte! Kavárničky a sběr - už příští týden

před 1 rokem, 14.10.2016 Připomínáme dvě akce plánované na příští týden

Opakování je matka moudrosti, a přestože o obou událostech jsme Vás již informovali v hromadných e-mailech, připomínáme dvě akce příštího týdne. Totiž první letošní rodičovskou kavárničku a sběr papíru, roztažený do tří dnů.

Po loňské premiéře pokračujeme i v tomto školním roce v cyklu oblíbených rodičovských kavárniček, netradičních a neformálních setkávání s rodiči. První letošní kavárnička se uskuteční ve středu 19.10.2016 od 17.00. Stejně jako většinu kavárniček v loňském školním roce povede i tu letošní premiérovou Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant. Téma první kavárničky zní „Jak dokonale znechutit dítěti školu“. Předpokládaný konec kavárničky je v 18.00. Stejně jako v případě předcházejících kavárniček nám i tentokrát výrazně pomůže, když alespoň den předem potvrdíte e-mailem svoji účast. Umožní nám to vybrat vhodný prostor a připravit ho tak, abyste se v něm mohli cítit dobře. Během školního roku pro Vás připravíme ještě další čtyři kavárničky, konkrétní témata jste vybrali sami v anketě, kterou jsme Vám nabídli v květnu 2016.

Tradiční podzimní sběr papíru se uskuteční v úterý 18. 10., ve středu 19. 10. a ve čtvrtek 20. 10. 2016. Sběrné místo je u zadního vchodu do školy (u jídelny). Po všechny tři dny jsme připraveni převzít papír vždy ráno od 06.30 do 08.00 a odpoledne od 14.00 do 17.00. Sbíráme noviny, směs časopisů, letáků, knih i papíru, sbíráme také lepenku (v případě lepenky nám pomůže, pokud bude svázána zvlášť). O tom, kam poputují peníze vydělané sběrem, budou spolurozhodovat žáci školy. Pro představu – z výdělku ze dvou sběrů v loňském školním roce jsme po dohodě s žákovským parlamentem zaplatili třetinu nákladů spojených s kompletní rekonstrukcí školního klubu. Děkujeme Vám tímto za pomoc.