Netradiční pozvánka na (ne) tradiční akci

před 2 roky, 6.12.2015 Přijďte se k nám naladit na (andělské) Vánoce

Vážení rodiče,

všichni členové pedagogického týmu naší školy si Vám dovolují předat tuto netradiční pozvánku na ještě netradičnější Ježíškovy dílničky. Akci, která se v mnoha školách tradičně podobá jako vejce vejci, jsme u nás pojali netradičně. Už tradičně. Ostatně jen sám název. Zveme Vás sice na Ježíškovy dílničky, a přitom letos chystáme spíš ANDĚLSKÉ VÁNOCE. Abychom Vás nemátli, tak několik pevných bodů.

Kdy? Čtvrtek 10. 12. 2015, od 14.00 do 18.00.
Kde? ZŠ Kunovice, U Pálenice
Tahák programu: Odehraje se v době od 16.00 do 17.00 v tělocvičně.

Netradiční bude už přivítání u vchodu, nechte se překvapit! Netradiční bude i výzdoba tělocvičny. V hlavním programu (tělocvična 16.00 – 17.00) netradičně vystoupí VŠECHNY třídy (máme z toho fakt radost, velcí se nestydí!). Od 17.00 podáváme vánoční punč pro dospělé. Přesněji – netradičně nikoliv my jako škola, ale ochotní členové hlavního výboru sdružení rodičů. Zůstane tradiční základ v podobě možnosti vyrobit si dárek pro sebe či své nejbližší,  těšit se můžete také na prodejní výstavu Chráněné dílny sv. Lidumily, připravujeme i charitativní sbírku pro Bělinku (je to přece náš tradiční partner). A nezapomeňte, že během hlavního programu opět vystoupí s překvapením celý pedagogický sbor naší školy (ještě netradičně, nebo už tradičně?).

Přijďte se k nám naladit na Vánoce. Těšíme se na Vás!