Nejmladší florbalisté zazářili

před 2 roky, 26.11.2016 Neuvěřitelná hra, týmový duch, krásné sportovní dopoledne a stupně vítězů.

Je to veliký úspěch. Na tento turnaj jsme se těšili už od začátku školního roku a chtěli jsme se dostat co nejdále. Zkrátka, nemohli jsme se dočkat, ale čekání a trénink se nám vyplatil.

V pátek 25. listopadu se ve sportovní hale ve Starém Městě konal florbalový turnaj základních škol. Mládežnického turnaje se zúčastnilo celkem deset týmů základních škol, které byly rozlosované do dvou skupin.

Ve skupině A, které jsme byli součástí, jsme bojovali o postup se ZŠ Uherský Ostroh, Kudlovice, Zlechov a Ostrožská Lhota. Nejlepší výkon v základní skupině podali naši florbalisté se ZŠ Kudlovice, kterou jsme porazili 5:0. Bojovali jsme, dali jsme do toho vše a bylo to tam!! Postup ze základní skupiny do semifinále byl náš.

V semifinále jsme odehráli rozhodující utkání turnaje se ZŠ Sportovní Uherské Hradiště, která nad námi zvítězila 2:4. Zpočátku se nám v tomto utkání příliš nedařilo, ale po pár minutách jsme ukázali, co v nás je. Chybělo nám trochu štěstí při hře, soustředěnost, ale i tak jsme z tohoto utkání odcházeli s maximálním týmovým nasazením.  

Čekalo nás poslední utkání, které rozhodlo o bronzovém umístění, se ZŠ Horní Němčí. Hned v první minutě jsme inkasovali gól a prohrávali tak 0:1. Zachovali jsme však klidnou hlavu, udrželi pevné nervy a vzápětí jsme srovnali. Soustředili jsme se v utkání tak moc, že se nám dařilo dát jeden gól za druhým a vyhrát toto utkání 7:3.

Domů jsme odjížděli s velkou radostí, s úsměvem na tváři a plní zážitků z florbalového dopoledne.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Tým: Hanáček Filip, Kopunec Šimon, Kopunec Štěpán, Mizerák Štěpán, Ondrůšek Matyáš,Trojek Dominik, Turčinek Ondřej, Tvrdoň Michal.