Naši úspěšní sáloví fotbalisté

před 11 měsíci, 29.11.2016 Vybojovali v okrsku Uherského Hradiště krásné 4. místo.

Tento tradiční halový turnaj se uskutečnil ve sportovní hale ve St. Městě. K našemu překvapení se do turnaje letos přihlásilo pouze šest týmů. Přitom ještě nedávno o postupové příčky do finále okresu soupeřilo vždy nejméně 13 týmů základních škol. V devátém ročníku máme pouze jednu třídu, přesto se nám podařilo sestavit velmi dobrý tým. Naši reprezentanti jen těsně, o jeden bod, zůstali pod bronzovým stupínkem. Herní systém turnaje byl jasný, hrál každý s každým ve čtrnáctiminutovém intervalu. V našem prvním zápase s Gymnáziem UH jsme dlouho vedli 1:0, potom se soupeři podařilo vyrovnat. K naší velké smůle jsme inkasovali od hostujícího brankaře kuriózní gól přes celé hřiště při jeho odkopu. Ve druhém utkání nás čekal nejsilnější soupeř ZŠ Sportovní, který všechny týmy válcoval rozdílem několika výkonnostních tříd. Bohužel naše družstvo nebylo výjimkou. Třetí duel byl pro nás vítězný a podařilo se nám vsítit 4 branky soupeři ze ZŠ UNESCO.  V předposledním zápase jsme byli velmi zdatným soupeřem ZŠ St. Města a hráli dlouho vyrovnaně 1 : 1. I zde jsme si však vybrali svou porci smůly a po nešťastném vlastním gólu hlavou prohráli 1 : 2. S turnajem jsme se rozloučili vítězstvím nad ZŠ Za Alejí 2 : 1, čímž jsme si zajistili konečných 6 bodů v závěrečném bilancování. Všem našim hráčům patří velká pochvala za vzornou reprezentaci naší školy.

Za náš tým nastoupili:

Lukáš Švec, Jakub Macků, Martin Prokeš, Jakub Franek, Mikuláš Fornůsek, Jakub Černuška, Vlastimil Hanáček, Ondřej Stanik, Radim Štěrba, Štěpán Skopal