Naše vítězství v podzimním sběru papíru nám přineslo vytouženou odměnu

před 11 dny, 2.11.2019 Dokázali jsme to společně!

V týdnu před podzimními prázdninami proběhl pod záštitou našeho Žákovského parlamentu na naší škole tradiční podzimní sběr papíru. Rodiče s dětmi přiváželi ke kontejnerům od úterý 22. října do čtvrtku 24. října balíky nepotřebného papíru, který dokázali společně vytřídit ve svých domácnostech, případně zaměstnáních, až do pozdních odpoledních hodin. Motivace byla velmi mocná! Finanční příspěvek na Laser game, kam můžeme společně celá třída v listopadu vyrazit. Podařilo se, každý z nás zareagoval. Dodrželi jsme domluvu, že každý z nás, včetně třídní učitelky, přinese alespoň pár kilogramů starého papíru. A jak to dopadlo?  Nasbírali jsme společně 1 858 kg papíru, což je 71,46 kg na jednoho žáka naší třídy. Nejlepší sběračkou se stala naše Agátka Kadlecová, která nás s množstvím 326 kg nasbíraného papíru pomohla katapultovat na první místo mezi 1. - 5. třída mi naší školy. Velké poděkování patří v neposlední řadě i Vám, našim rodičům. Bez Vás a Vaší vydatné pomoci, bychom na první cenu nedosáhli. Patří Vám naše velké děkujeme!