Náš den dětí

před 6 měsíci, 1.6.2017 V podstatě i den třídní učitelky, a to díky skvělé partě dětí, které se rozhodly to dnes vzít za mě.

Honzovi, Natálce Ž., Esterce, Markétce, Natálce V., Davidovi a Štěpovi nejen velké díky za připravenou hodinu českého jazyka a matematiky, ale také obdiv za jejich trpělivost a inspirující pojetí výuky. Byla to práce i zábava zároveň. Ve finále dnešního školního dne děti čekalo překvapení před školou, kde jim paní učitelky z prvního stupně připravily ​15 stanovišť se sportovními úkoly. Počasí nám přálo a nálada byla sluníčková. Po sladkém pokladu na děti čekalo poslední překvápko a sice nanuk „k obědu“. „Byla to paráda.“ „Líbilo. Zítra můžeme zopakovat.“ Nejen to byly reakce vašich ratolestí. Myslím, že se dnešek opravdu povedl.