Mimořádný úspěch stolních tenistů

před 2 roky, 15.10.2015 Dvakrát zlato. Všechna naše družstva získala v okresním kole medaile.

Obě tělocvičny naší školy patřily ve čtvrtek 15. 10. nejlepším stolním tenistům okresu Uherské Hradiště, přišlo jich téměř 90. Bojovalo se v šesti kategoriích o 6 titulů okresních přeborníků v soutěži družstev. Potěšitelné je, že 2 tituly získala naše dvě dívčí družstva. V kategorii starších žákyň ho vybojovaly Vika Volasová, Terka Juráková a Kačka Důbravová, v kategorii mladších žákyň Karolínka Mitanová a Verča Pálková. Bronzové medaile do sbírky přidaly Bětka Černá, Bětka Lesová a Simča Andrýsková (starší žákyně) a Karolínka Pašková, Nelly Olbertová a Klárka Kotková (žákyně mladší). I obě družstva žáků letos vybojovala bronzovou příčku. Sestava starších: Petr Fialík, Jakub Machálek, Mikuláš Fornůsek a Jan Hartman. Tým mladších žáků tvořili: Radovan Siman, Michal Jurák, Marek Chvatík, Jan Tvrdoň a Martin Hanáček. Družstva starších dívek i chlapců dostávají šanci bojovat o medaile i v krajském kole příští středu. Velká gratulace celé úspěšné reprezentaci a navíc i poděkování za aktivní pomoc při přípravě a úklidu tělocvičny.