Máme zástupce mezi republikovou elitou

před 2 roky, 25.4.2016 Šimon Ludvíček zvítězil v krajském kole soutěže v recitaci

Škola má znovu svého zástupce mezi republikovou elitou. Zasloužil se o to Šimon Ludvíček (6.A), který zvítězil v krajském kole soutěže v recitaci a postoupil do celostátního kola. Přesněji – na celostátní recitační přehlídku. „Moc jsem po postupu toužil. Celostátní přehlídka už není soutěžní, takže si to pojedu užít,“ těší se Šimon. Nervózní podle svých slov ale nebyl ani v krajském kole, přestože soutěžící hodně dlouho čekali na výsledky. „Věděl jsem, že se mně to docela povedlo, takže jsem byl poměrně klidný. Chtěl bych poděkovat paní učitelce Strašákové z kunovické ZUŠ, která mě skvěle připravila, rodičům, kteří mně pomáhali, a škole, která mně fandila,“ vzkazuje Šimon. Celostátní přehlídka se uskuteční v červnu ve Svitavách.

V krajském kole nás skvěle reprezentovala také Rozálie Kropáčková (3.A). Ta už ale dál postoupit nemohla, pro mladší kategorii bylo krajské kolo nepostupové. Oběma našim zástupcům gratulujeme a děkujeme.