Máme rádi zvířata

před 3 roky, 15.10.2015 Tak se přece jenom dočkali. Když byli v první třídě, mohli si na Den zvířat přinést jen plyšáky. Nezapomněli a teď coby třeťáci se připomněli.

Třeťáci obou tříd se tak dočkali svého vysněného společného projektu. Děti si do školy přinesly křečky, morčata, andulku, koťata, rybičky, gekona, potkana, králíky, šneky a některé děti přivedly  i pejsky. Své zvířátko představily svým kamarádům a popsaly, jak se o něj starají. V dalších hodinách si každý na tabletu vyhledával zajímavé informace o svém zvířátku, které si zapsal do svého protokolu. V poslední hodině jsme si zazpívali a shrnuli všechny nové informace. Všechny děti odcházely domů nadšené. Dokonce i prvňáčci, kteří nás přišli do třetí třídy navštívit.