Má Pálenice talent?

před 27 dny, 22.6.2018 Dvacet vystoupení nám dokázalo, že má.

U příležitosti oslav 25. výročí naší školy se v tělocvičně uskutečnil druhý ročník soutěže Pálenice má talent. Do hlavní části soutěže postoupilo celkem 20 soutěžících jednotlivců či skupin. Tělocvična praskala ve švech a všichni netrpělivě čekali na jednotlivá vystoupení, která uváděla moderátorská dvojice složená z paní učitelky Kudlové a Ondřeje Třetiny z 9.B.

Program byl skutečně pestrý. Porota z řad žáků i učitelů neměla jednoduchou práci. Hodnotit museli jak pěvecká či taneční vystoupení, tak třeba divadelní scénku, ukázku fenomenální paměti či „drezúru divokých šelem“. Široká škála vystoupení bavila. Všichni předvedli naprosto úžasné výkony. Svůj nelehký úkol porota nakonec vyřešila takto: 1. místo obsadila Lilien van Minnen se svojí gymnastickou sestavou, 2. místo si vybubnoval Tadeáš Skála a ke třetímu místu pomohl Kateřině Pavlíkové její skvěle vycvičený pes. Gratulujeme!