Listopad bude ve znamení potkávání se s rodiči

před 24 dny, 30.10.2017 Co nás čeká v listopadu 2017? Zveme Vás (nejen) na třídní schůzky,ale také na další akce

Po nedávných čtyřech volných dnech si můžete přečíst, co nás ve škole čeká během listopadu. Deváťáci absolvují srovnávací testy společnosti Scio. Také díky těmto testům zjistí, jaké jsou jejich předběžné šance na přijetí na vysněné střední školy. A aby toho nebylo na naše nejstarší žáky málo, čeká je ještě povinné testování organizované ministerstvem školství (matematická gramotnost).
Druhý listopadový týden bude ve znamení potkávání se s rodiči. Nejprve se v úterý 7.11.2017 sejde hlavní výbor sdružení rodičů s vedením školy a o dva dny později nás čekají třídní schůzky (speciální pozvánky pošlou třídní během prvního listopadového dne). Pro připomenutí – během třídních schůzek se uskuteční volby do školské rady.
Na třetí listopadový pátek připadá státní svátek, a proto už tradičně zveme všechny sportumilovné dívky na 14. ročník tradičního volejbalového turnaje O Pohár 17. listopadu. A ještě den před státním svátkem pořádá sdružení rodičů tradiční lampionový průvod. Další podrobnosti k tomu, co nás ve škole nemine během listopadu, najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta). Na tomto místě snad ještě zdůrazníme, že na konci listopadu od nás rodiče poprvé v tomto školním roce převezmou hodnocení dovedností svých dětí.