Letos poprvé

před 2 roky, 27.10.2015 První žákovské shromáždění v letošním školním roce pod taktovkou našeho parlamentu.

Role hlavního moderátora dnešní akce se ujala Kristýna Skálová. A musíme říct, že se jí v nové roli dařilo. V první řadě seznámila žáky s novinkami. Šlo například o nové vstupní prostory, logo školy a webové stránky školy. Dále seznámila žáky s výsledky ankety, ve které parlament zjišťoval, jak se výše uvedené novinky žákům naší školy líbí. Dalším bodem byl podzimní sběr papíru a úspěchy žáků dosažené za uplynulé dva měsíce.

Parlament představil své plány v tomto školním roce, mezi které bude patřit mimojiné i organizace sbírání víček pro nemocnou holčičku Rebeku, která trpí nemocí motýlích křídel. Postřehy z návštěvy finské školy prezentovala žákům paní učitelka Viceníková. V závěru jsme se věnovali naší školní jídelně, která díky některým jednotlivcům utrpěla již po roce života na své kráse. Vtipnou formou žáci Petr Kadah, Šimon Kocáb a Petr Polách upozornili na nevhodné chování některých našich žáků.