"Legrační" zápis

před 2 měsíci, 6.4.2019 Přivítali jsme 55 dětí, otevřeme dvě první třídy

Podle žáky a studenty oblíbené Wikipedie je šašek označení pro komickou postavu. Když se tedy za šašky převlékli někteří žáci našeho prvního stupně a celé odpoledne pomáhali vyučujícím při zápisu do prvních tříd, znamená to, že zápis byl legrační? „Jo, moc mě to bavilo,“ slyšeli jsme často od našich budoucích prváčků. A bylo lehké projít trasu plnou úkolů připravených ve třech třídách? „Něco bylo lehké, něco těžší, ale zvládl jsem to, chtěl bych jedničku,“ dozvěděli jsme se během úžasného pátečního odpoledne od našeho budoucího prváčka.
Jedničku v podobě malých pozorností jsme měli pro všechny, kteří trasu zápisu absolvovali. Bylo jich 55, rozhodnutí o přijetí do první třídy dostanou rodiče 45 dětí. V praxi to znamená, že v září 2019 otevřeme opět dvě první třídy. „Moc se na Vás těšíme!“ A ještě jeden vzkaz pro rodiče předškoláčků. Vážíme si Vašeho zájmu a Vaší důvěry, moc nás těší, že Vás k zápisu přišlo tolik!
Více fotografií ze zápisu najdete na našich facebookových stránkách.