Každá třída medaili!

před 2 měsíci, 12.3.2019 Báječné sportovní dopoledne i pořádný adrenalin prožilo našich 16 atletů, kteří se zúčastnili halové olympiády pro 1. stupeň v Uherském Hradišti.

Soutěžilo se v několika atletických disciplínách – sprintu na 30 m, vytrvalostním běhu, ve skoku z místa, v hodu míčkem a ve štafetách.  Na stupně slávy jsme dosáhli ve většině z nich a podařil se i kousek vskutku husarský  - každá třída, která vyslala svého zástupce, má svoji medaili! Zlato z hodu do dálky získal Lukáš Zdráhal ze 3.A,  stříbrnou medaili ze sprintu na 30m vybojoval Antonín Vaculík ze 3.B,  Natálie Pavelková z 5.A přiváží bronz  ze skoku z místa a Sára Kotková z 5.B potěší třídu stříbrem z hodu do dálky. Také ostatní atleti – Michaela Trojková, Vilém Duda, Denisa Blažková, Valerie Čablová, Nicol Essenderová, Jakub Škrášek, Viktorie Gášková, Matyáš Hoplíček, Matyáš Zapletal, Terezie Prokešová, Daniel Kozelek  a Jonáš Vaverka si  vedli skvěle a ve velké konkurenci  šestnácti základních škol z celého okresu pro nás získali 3. místo.  Děvčata a kluci, děkujeme, jsme na Vás moc pyšní! Rekordu dosáhla naše škola také v počtu fandících rodičů. Moc nás těší, že můžeme úspěchy Vašich dětí prožívat společně s Vámi!