"Kavárnička v kyberprostoru"

před 2 roky, 4.5.2016 I na předposlední kavárničku přišly více než tři desítky rodičů

Když na naši první kavárničku přišlo třicet a na druhou padesát rodičů, příjemně nás to překvapilo. A příjemný údiv trvá, protože i na zatím poslední, v pořadí už pátou kavárničku jsme opět museli do třídy přidávat další židličky. Stalo se ve čtvrtek 28. dubna při kavárničce, která byla zaměřena na rizika kyberprostoru a na rizika mediální manipulace.

Kavárničku vedli Mgr. Karel Opravil, náš poradenský konzultant, a Marek Tvrdoň, ředitel školy. Bavili jsme se především o tom, jak mohou dospělí chránit své děti před riziky kyberprostoru, a o tom, jak snadno lze s příjemcem zprávy manipulovat v mediálním prostoru. Pětasedmdesát minut trvající kavárnička plynule přešla v individuální konzultace a nás nesmírně těší, že jsme Vám opět nabídli pozitivní důvod k návštěvě školy.