Karolína Klišíková - mistryní republiky

před 2 roky, 26.9.2015 Dobří holubi se vracejí, a když přinášejí i dobré zprávy, bývá setkání velmi příjemné.

Dobří holubi se vracejí, a když přinášejí i dobré zprávy, bývá setkání velmi příjemné. Jedno takové jsme prožili tento týden s Karolínou Klišíkovou, která je už měsíc studentkou hradišťského gymnázia. Na naší škole byla výbornou žákyní a všestrannou sportovkyní. Úspěšně reprezentovala školu ve volejbalu, sportovní gymnastice, stolním tenisu a samozřejmě v lehké atletice. Ve skoku dalekém je držitelkou rekordu školy výkonem 489 cm. V atletickém oddílu Slovácká Slávia si vybrala technickou disciplínu – hod kladivem. Její úžasná píle a houževnatost byla odměněna letos na Mistrovství republiky staršího žactva v Praze. Karolína se stala mistryní republiky v hodu kladivem. Srdečně blahopřejeme a přejeme si, aby její úspěch motivoval a inspiroval i další naše žáky k podobným výsledkům v jakémkoli oboru. Go, go!