Jídelna plná středních škol

před 1 rokem, 14.11.2016 Deváťáci vybírají vhodné studijní obory

Po roce se naše školní jídelna opět proměnila v soukromou burzu středních škol. Z pozvaných dvaadvaceti SŠ nejen z Uherskohradišťska přijeli zástupci z dvanácti škol, aby vycházejícím žákům a jejich rodičům představili nejen své školy, ale i nabízené studijní obory.

Jde o akci, kterou v naší škole pořádáme pravidelně. A že má smysl, potvrdili i samotní hosté ze středních škol. Takový servis pro žáky totiž vůbec není standardem.

A kdo se nám letos představil? Již tradičně Gymnázium Uh. Hradiště, SOŠ a Gymnázium Staré Město, Stojanovo gymnázium Velehrad, Obchodní akademie Uh. Hradiště, SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Uh. Hradiště, SPŠ OA Uh. Brod, SŠ Mesit Uh. Hradiště, SŠ COPT Uh. Brod, SŠ Strážnice, SŠ gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, Církevní SŠ pedagogická a sociální Bojkovice a poprvé i SŠ služeb Uh. Hradiště.