Jeden den s předškoláčky

před 9 měsíci, 15.3.2018 První předškolička je za námi

Ráno přišli ještě se svými učitelkami. A odpoledne už s rodiči. Předškoláčků z kunovické mateřské školy bylo u nás dnes během celého dne opravdu hodně. Zatímco ráno spolupracovali především s našimi třeťáčky, na odpolední předškoličce, první v pořadí, se jim nejvíc věnovaly naše paní učitelky. Rodičům je předaly zpět až po šedesáti minutách. Děti si mezitím zkusily výuku, která je typická pro naši školu, pochopitelně upravenou s ohledem na jejich věk. Výuku typickou pro naši školu sledovali také rodiče, průřez hodinami první třídy jim s osmi prváčky předvedla vyučující Martina Kozelková. Tak jestli se vám u nás líbilo, rádi vás všechny zase uvidíme ve čtvrtek 22.3.2017 v 16.00 na naší druhé předškoličce. Zatímco rodiče čeká beseda s vedením školy a s některými vyučujícími, další vyučující připraví pro děti atraktivní hodinový program. Těšíme se na vás.