Jak se učí ve škole? Pozvánka pro rodiče předškoláků

před 2 roky, 6.1.2016 Přijďte se s předškoláky podívat, jak se učí v naší škole. Zkuste si takovou výuku

„Mami, tati, a jak se učí v té velké škole?“ Pokud máte doma předškoláka, nemusíte už na podobné otázky odpovídat jen teoreticky. Vezměte dceru (syna) rovnou k nám do školy, ukážeme Vám, jak u nás učíme. První příležitost k tomu máte už ve čtvrtek 7. 1. 2016, v 16.00 začne první Kavárnička pro rodiče našich předškoláků. Téma:  Co by měl rodič vědět, když dá dítě do první třídy. A do naší školy. Jak rodiče mohou pomoci dítěti, sobě, škole. Neptejte se, co může škola udělat pro vás, ptejte se, co můžete udělat Vy pro své dítě.
Kavárničku povede Mgr. Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant. Kavárnička potrvá třicet minut, během této doby se o Vaše děti postarají naše vyučující prvního stupně. V následujících 45 minutách Vám další vyučující prvního stupně spolu s našimi současnými žáky předvedou ukázky výuky, která je pro naši školu typická. Vaše děti si mezitím mohou podobnou výuku, pochopitelně upravenou úměrně jejich věku, vyzkoušet s našimi vyučujícími v jiné třídě.

Předpokládaný konec je v 17.15, těšíme se na Vás.