IQ Star v polovině roku

před 25 dny, 3.2.2020 Přinášíme první pořadí naší tradiční soutěže

Karolína Šilhavíková na prvním a Veronika Machálková na druhém stupni. To jsou jména aktuálních lídrů naší tradiční celoroční soutěže IQ Star, kterou se už od školního roku 2009/2010 snažíme motivovat talentované žáky. Těší nás, že se na předních místech neobjevují jen ti nejstarší, vždyť na prvním stupni najdeme v první dvanáctce osm žáků jiných než nejvyšších ročníků a na druhém stupni bodují i šesťáci.
Průběžné pořadí na prvních místech najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště webu. V této rubrice jsou také podrobná pravidla pro hodnocení. Ta zůstávají beze změny. Znamená to mimo jiné to, že v zásadě mimo soutěž „startují“ žáci, kteří ve své kategorii (první či druhý stupeň ZŠ) získají  již druhé umístění na stupních vítězů (první, druhé nebo třetí místo). Tito vítězové budou slavnostně "uvedeni" do Síně slávy naší školy a pokusíme se pro ně získat unikátní dar.