IQ Star po třetím čtvrtletí

před 3 měsíci, 15.4.2019 Napínavý souboj pokračuje

Napínavý souboj na stupni prvním a velké bodové rozdíly na stupni druhém, tak se vyvinulo pořadí naší tradiční celoroční soutěže IQ Star, kterou se už od školního roku 2009/2010 snažíme motivovat talentované žáky. Průběžné pořadí na prvních místech najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště webu. V této rubrice jsou také podrobná pravidla pro hodnocení. Ta zůstávají beze změny. Znamená to mimo jiné to, že v zásadě mimo soutěž „startují“ žáci, kteří ve své kategorii (první či druhý stupeň ZŠ) získají  již druhé umístění na stupních vítězů (první, druhé nebo třetí místo). Tito vítězové budou slavnostně "uvedeni" do Síně slávy naší školy a pokusíme se pro ně získat unikátní dar.