IQ Star po prvním pololetí

před 2 roky, 8.2.2016 Podívejte se, jak se změnilo pořadí oblíbené soutěže

Zásadní změny ve srovnání s prvním čtvrtletím doznalo pořadí naší tradiční soutěže IQ Star. Po prvním pololetí vede na prvním stupni Karolína Pašková před Karolínou Mitanovou a Vojtou Orságem (všichni z 5.B), na druhém stupni je první Petr Polách před Kristýnou Skálovou a Kateřinou Důbravovou, které se dělí o druhé až třetí místo (všichni tito žáci jsou z 9.A). Uvedené pořadí je svým způsobem výjimečné, poprvé v šestileté historii této soutěže se totiž na prvních třech příčkách v obou kategoriích objevili žáci nejstarších ročníků prvního či druhého stupně, to se v minulosti ještě nestalo. Stejně tak se ještě nikdy v historii této soutěže nepřihodilo, aby šest „medailových pozic“ obsadili žáci pouze dvou tříd. Do konce soutěže je ale ještě daleko a vše se může změnit, bodové rozdíly jsou zatím minimální. Podrobné pořadí najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště našeho webu.

Soutěží IQ Star chceme výrazně motivovat talentované žáky. Body a úspěch v této soutěži ale mohou získat úplně všichni. Podrobná pravidla pro hodnocení i průběžné pořadí těch nejlepších najdete, když kliknete na rubriku IQ Star.