IQ Star po první čtvrtině

před 2 roky, 28.11.2015 Známe výsledky naší soutěže IQ Star po prvním čtvrtletí školního roku

Karolína Mitanová před Karolínou Paškovou a Filipem Andýskem na stupni prvním. A osmačka Alžběta Černá před deváťačkami Kateřinou Důbravovou a Viktórií Volasovou na stupni druhém. To je po prvním čtvrtletí školního roku průběžné pořadí naší celoroční soutěže IQ Star, úplné výsledky najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště webu. Je zároveň nutné zdůraznit, že uvedené pořadí zahrnuje zatím jen soutěže a akce, které se uskutečnily do poloviny listopadu 2015, byly to převážně akce sportovní. Více vypovídající pohled nabídne až pořadí k 31. 1. 2016, které už bude obsahovat řadu dalších soutěží i akcí a do kterého už se výrazněji promítnou také studijní výsledky.
Vzhledem k tomu, že se jedná už o šestý ročník této soutěže, možná trochu zbytečně připomínáme, že touto soutěží chceme výrazně motivovat talentované žáky. Body a úspěch v této soutěži ale mohou získat úplně všichni. Podrobná pravidla pro hodnocení i průběžné pořadí těch nejlepších najdete, když kliknete na rubriku IQ Star.