Informace ze školní družiny a ze školní jídelny

před 1 rokem, 22.8.2016 Podrobnosti k zahájení provozu v družině a jídelně

Školní družina zahájí svoji činnost ve čtvrtek 1. září 2016. Otevřena bude standardně, to znamená od 06.30 do 16.00 hodin. Nastoupit do školní družiny hned první zářijový den mohou všechny děti, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí do školní družiny.

Také ve školní jídelně se bude vařit hned první zářijový den. A to je dobrá zpráva vzhledem k zásadní rekonstrukci, která začala už před prázdninami a byla skutečně náročná (k rekonstrukci kuchyně se na webových stránkách vrátíme během září). Prvního září budou kuchařky vydávat obědy v době od 11.00 do 13.00. Stejně jako v minulém školním roce připomínáme, že všichni strávníci, kteří se až dosud stravovali ve školní jídelně, jsou od 1. září 2016 automaticky přihlášeni ke stravování. Odhlásit obědy lze obvyklým způsobem.

Nové žáky přihlašují ke stravování jejich zákonní zástupci. Budeme rádi, když tak učiníte ještě v době prázdnin, během posledního prázdninového týdne. A vzhledem k tomu, že všechny práce spojené s rekonstrukcí kuchyně ještě úplně hotové nejsou, moc nám pomůže, pokud tak učiníte během posledních dvou srpnových dnů. Společně tak můžeme předejít větším frontám, které se mohou během prvního školního dne tvořit v kanceláři vedoucí školní jídelny a kterým při nejlepší vůli nedokážeme předejít jiným než uvedeným způsobem.