Informace z družiny a z jídelny

před 2 roky, 29.8.2015 Školní družina zahájí svoji činnost v úterý 1. září 2015. Otevřena bude standardně, to znamená od 06.30 do 16.00 hodin.

Nastoupit do školní družiny hned první zářijový den mohou všechny děti, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí do školní družiny.

Ve školní jídelně se také vaří hned první zářijový den, obědy budou kuchařky vydávat v době od 11.00 do 13.00. Stejně jako v minulém školním roce připomínáme, že všichni strávníci, kteří se až dosud stravovali ve školní jídelně, jsou od 1. září 2015 automaticky přihlášeni ke stravování. Odhlásit obědy lze obvyklým způsobem.

Nové žáky přihlašují ke stravování jejich zákonní zástupci. Budeme rádi, když tak učiníte ještě v době prázdnin, během posledního prázdninového týdne. Společně tak můžeme předejít větším frontám, které se mohou během prvního školního dne tvořit v kanceláři vedoucí školní jídelny.