Infobrožura 2019/2020

před 3 měsíci, 26.8.2019 Všechny potřebné informace o školním roce. Včetně školních kroužků

V příloze tohoto článku a také v rubrice Pro rodiče najdete tradiční informační brožuru naší školy. Infobrožura obsahuje všechny potřebné informace související s celým školním rokem 2019/2020, mimo jiné i kompletní nabídku školních kroužků. Kroužky uvádíme i s dny a časy, ve kterých se budou konat. Všechny další potřebné informace spojené se zahájením nového školního roku jsme Vám nabídli v předcházejících článcích, které jsme zveřejňovali od poloviny srpna. V pondělí na viděnou ve škole  a také na těchto stránkách. Nabídneme Vám fotky i videa ze zahájení školního roku. A do té doby možná ještě nějaké to překvapení, tak sledujte náš web i facebook.