Infobrožura 2017/2018

před 3 měsíci, 1.9.2017 Všechny potřebné informace o školním roce, včetně školních kroužků

Když jsme Vám ve čtvrtek prostřednictvím filmu na webových i facebookových stránkách poslali naši učitelskou hádanku, slíbili jsme zároveň, že nejpozději v pátek najdete na našich stránkách tradiční informační brožuru. A protože své slovo držíme, najdete brožuru v příloze tohoto článku a také v rubrice Pro rodiče. Infobrožura obsahuje všechny potřebné informace související s celým školním rokem 2017/2018, mimo jiné i kompletní nabídku školních kroužků. Kroužky uvádíme i s dny a časy, ve kterých se budou konat. Všechny další potřebné informace spojené se zahájením nového školního roku jsme Vám nabídli v předcházejících článcích, které jsme zveřejňovali od poloviny srpna. V pondělí na viděnou ve škole  a také na těchto stránkách. Nabídneme Vám fotky i videa ze zahájení školního roku.