Infobrožura 2016/2017

před 1 rokem, 30.8.2016 Všechny potřebné informace o školním roce, včetně školních kroužků

Když jsme Vám v pátek představili celý pedagogický sbor ve filmu spojeném s hádankou, slíbili jsme zároveň, že nejpozději v úterý dopoledne najdete na našich stránkách tradiční informační brožuru. A protože své slovo držíme, najdete brožuru v příloze tohoto článku. Obsahuje všechny potřebné informace související s celým školním rokem 2016/2017, mimo jiné i kompletní nabídku školních kroužků. Kroužky uvádíme i s dny a časy, ve kterých se budou konat. A aby byl servis kompletní, najdete na našich webových stránkách (ZDE) také rozvrhy tříd pro školní rok 2016/2017.

Všechny další potřebné informace spojené se zahájením nového školního roku jsme Vám nabídli v předcházejících článcích, které jsme zveřejňovali od poloviny srpna. Ve čtvrtek na viděnou ve škole  a také na těchto stránkách. Nabídneme Vám fotky i videa ze zahájení školního roku.