I u nás se dnes rozdávala vysvědčení

před 3 měsíci, 31.1.2019 Pololetí jsme zakončili s úsměvem

Poslední den prvního pololetí strávili s nedočkavostí naši žáci v příjemné atmosféře. Obzvlášť pro prvňáčky byl dnešek velkým a šťastným dnem. Vždyť si všichni odnesli domů jedničky odshora až dolů. Mnozí by jim mohli závidět, ale to už tak je, ten umí to a ten zas tohle, jak se zpívá v jedné pohádce. Žáci obou třetích tříd se hned ráno vydali pro své pololetní vysvědčení vlakem do knihovny B. B. Buchlovana v Uh. Hradišti, kde měli připraveno zajímavé povídání o autorech a ilustrátorech pohádkových knížek se závěrečným scénickým čtením a celý den si opravdu pohádkově užili. Druháčci si zašli pro vysvědčení do kunovické městské knihovny na čtenářskou dílničku, kde se seznámili s charitativním projektem Čtení pomáhá, který je hodně zaujal a navnadil na čtení knížek, protože se jim podařilo svými znalostmi získat 100 Kč na dobrou věc. Byl to zkrátka příjemný den.