Hvězdou shromáždění byl pan školník

před 8 měsíci, 26.4.2017 A také všichni, kteří shromáždění připravili

Největší aplaus pro pana školníka a spíš zdvořilostní zaplácání jako reakce na konkrétní termín plánovaného Týdne bez mobilů. To byly dvě nejsilnější emoce, které doprovázely tradiční žákovské shromáždění. Společné setkání všech žáků a učitelů nabídlo znovu spoustu potěšitelných momentů. 1) Mezi moderátory se objevili další žáci, spousta také z prvního stupně. A to je skvělé – zkuste si s mikrofonem stoupnout před čtyři sta lidí.
2) Připomněli jsme si fakt značné množství velkých úspěchů z řady různých soutěží, gratulujeme všem!
3) Atmosféra shromáždění byla opět vstřícná, žáci se respektovali.
4) Ani při oznámení termínu akce pro žáky tak náročné, jakou bude Týden bez mobilů, nikdo neprotestoval (aspoň ne nahlas…).

A to nejlepší na závěr. Je skvělé, že si žáci naší školy všímají také práce nepedagogických zaměstnanců. Rozhovor s Josefem Vašíčkem, PANEM ŠKOLNÍKEM, nadchl. Hlavně svojí bezprostředností. Odhadli byste, že pan Vašíček ve svém věku vstává každý den ve čtyři ráno, poklidí holuby (jak sám sdělil), sedne na kolo a ze Zlechova, kde bydlí, šlape za každého počasí do školy na kole? Díky, pane Vašíčku! A díky všem, kteří jste shromáždění připravovali.