Hledali jsme limity

před 6 měsíci, 19.6.2017 Školní výlet šesťáků plný adrenalinu, spolupráce, získávání znalostí a zábavy.

Žáci šesté třídy se v pátek 16. června vydali za dobrodružstvím do Kopřivnice v rámci školního výletu. Drželi jsme se hesla „Škola hrou“, a proto byl výlet nabitý dobrodružstvím, adrenalinem, ale také získáváním vědomostí pro naši třídu tím pravým.

Užívali jsme si zábavu na lanové atrakci a ti odvážnější z nás překonali svůj strach a odhodlali se seskočit z desetimetrové věže. Méně nadšení horolezci si užívali venkovního fitness a netradiční hry spiroball. Všichni jsme se pak utkali v souboji o nejlepšího lukostřelce.

Na výletě jsme sice nikoho nezachraňovali, ale společně s profesionálním záchranářem Vojtou jsme si zábavnou formou ukázali, jak taková práce záchranáře vypadá, a mnohé jsme si vyzkoušeli.

Po nabitém dopoledním programu nás čekal ještě nabitější odpolední program. GPS souřadnice nastavena a týmy žáků se vydaly směr azimut 320 stupňů, 500 metrů. V průběhu této hry odpovídali žáci na mnohé otázky a získávali tak první indicie, které je přivedly přímo do centra Kopřivnice. V centru Kopřivnice si každý přišel na své.

Na závěr celého dne jsme navštívili muzeum Tatra a odjížděli jsme všichni domů spokojení, plní zážitků, dojmů a smíchu.