Halloweenská party v družině

před 2 roky, 26.10.2015 Dokážete si tipnout, kolik strašidel se dostavilo?

Počet byl opravdu neuvěřitelný. V pátek 23. října ve 13.00 se v prostoru školního klubu shromáždila 4 oddělení školní družiny, tj. 120 dětí. Ve strašidelném duchu se představily nejen děti, ale také všechny paní vychovatelky. A bylo se na co koukat. Školní klub se proměnil v divoký rej tanečníků při kouzelném "magiči", po chodbách se potulovaly upírky a strašidla, u kterých bylo možno splnit začarované úkoly (malování na obličej, házení míčků do tlamy příšery, přenášení upírských zubů, hadí tance). Zaslouženou odměnou pro všechny děti bylo sladké pohoštění ve žluté a modré družině.

Na závěr nesmí chybět poděkování : ať už pomocníkům z řad 5. a 6. tříd, tak i rodičům za sladkou tečku na závěr.