Gymnastky se předvedly rodičům

před 2 roky, 16.6.2016 Rodiče tleskali všem za předvedené přeskoky a sestavy v prostných.

I když kroužky ukončily svou činnost, gymnastky pozvaly své rodinné příslušníky, aby se přišli podívat, co všechno se během roku naučily. A přišlo jich nad očekávání hodně. Největší pokrok samozřejmě udělaly nejmenší holčičky. Všechny cvičily, jak nejlépe uměly, na koberci, na hrazdě, na lavičce nebo kladině a předvedly roznožky a skrčky přes kozu. Starší děvčata ukázala sestavy, se kterými reprezentovala naši školu v republikovém finále v Praze. Moc šikovné byly i páťačky a čtvrťačky, které zacvičily sestavy ve dvojicích nebo trojicích. Společné sportovní odpoledne trvalo celé 3 hodiny a všichni odcházeli velmi spokojeni. I volejbalistky a volejbalisti ještě tento týden trénovali, protože nás čeká poslední turnaj, který je součástí Sportovních her žáků základních škol. Držte palce nebo pěsti – děvčatům v šestkovém volejbalu a dvěma smíšeným trojicím v beachvolejbalu! A o prázdninách nezapomeňte sportovat!

.