Gymnastky opět zazářily

před 3 roky, 14.3.2018 Za skvělé výkony zlato a stříbro.

Nejdřív pohled z galerie na připravená sportoviště, potom důkladné rozcvičení a okresní kolo ve sportovní gymnastice mohlo začít. V tělocvičně ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti soutěžila děvčata v trojboji – prostná, hrazda a přeskok. Konkurence byla opět velká, ale naše závodnice předvedly perfektní výkony a rozhodčí to ocenily. Družstvo mladších žákyň: Štěpánka Pavlicová, Terezka Sukupová, Viktorka Gášková a Sára Kotková získalo zlaté medaile, Štěpánka zacvičila nejlépe ze všech a stala se okresní přebornicí v trojboji. Družstvo starších žákyň: Barbora Fornůsková, Martina Hanáčková, Vanda Charbutová  a Nelly Olbertová vybojovalo stříbrné medaile. Děvčatům gratulujeme a družstvu mladších žákyň budeme držet pěsti, aby uspěly i v krajském kole ve Zlíně!