Gymnastické stříbro a bronz

před 8 měsíci, 10.3.2017 Krása, elegance a výborné sportovní výkony

Na okresní kolo ve sportovní gymnastice se vydala naše reprezentace do ZŠ Unesco do Uherského Hradiště ve čtvrtek 9. března.  Děvčata soutěžila se soupeřkami ze ZŠ Za Alejí UH, Gymnázia UH a Unesco UH. Všechny závodnice předvedly sestavy na hrazdě a v prostných, každá gymnastka se představila dvakrát také v přeskoku. Obě naše družstva vybojovala stupně vítězů. Družstvo ve složení Barbora Fornůsková, Michaela Langrová, Julie Kölblová a Eliška Kostrhunová získalo stříbrnou medaili v kategorii mladších žákyň.  Druhý tým:  Martina Hanáčková (jediná starší žákyně podle věku), Nelly Olbertová, Vanda Charbutová, Terezie Sukupová  a Julie Bříštělová, obsadil bronzovou příčku v kategorii starších žákyň. „Všem děvčatům patří velká gratulace za krásné předvedené výkony a zároveň dík za skvělou reprezentaci školy,“ vzkazuje paní učitelka Jiřina Gogolová, která holky připravuje v gymnastickém kroužku. Poděkování patří také jí.