Français pour la dernière fois cette année scolaire

před 2 roky, 23.5.2016 Naposled v tomto školním roce.

Kroužky francouzštiny byly dva, celkem 23 žáků pokračovalo od minulého školního roku s francouzštinou. Naučili jsme se mluvit o sportech, činnostech, jídle a mnoha dalších.   V průběhu roku jsme luštili křížovky, četli články, dělali rozhovory, opakovali slovíčka a hráli hry. V pracovním sešitu jsme četli komiks Les trois mousquetaires, rozdělili jsme si role, zkoušeli jsme, nakonec mladší žáci sehráli krátké divadlo žákům 2.A. Francouzsky představili hlavní postavy románu Tři mušketýři, ke své prezentaci si připravili také kostýmy a vše doplnili fotografiemi v powerpointové prezentaci. Žáci 2.A se zájmem poslouchali francouzštinu a také se při této příležitosti naučili francouzsky pozdravit.

Všem žáků přejeme hodně štěstí a úspěchů v dalším studiu francouzského jazyka.