Expedice Rališka

před 10 měsíci, 12.2.2017 Moře vzpomínek, zážitků a skvělých sportovních výkonů.

Konečně jsme se dočkali. Den, kdy jsme měli jet na hory, se pomalu blížil. Když konečně nastal, byl každý šťastný. V neděli 5. února vyrazili žáci 7. tříd na týdenní lyžařský kurz do Horní Bečvy.

V horském středisku Rališka a v tamním hotelu Kahan jsme trávili společné sportovní, ale i velmi zábavné chvíle plné radosti.

Cílem a náplní lyžařského kurzu bylo zvládnutí lyžařských dovedností, případně zdokonalování již osvojených dovedností. I „nelyžaři“ se během pár dnů postupně naučili lyžovat, a tak jsme den co den, zdokonalovali své lyžařské umění.

Daleko od rodičů jsme si užili týden plný zábavy, (tajného) ponocování, diskoték, prvních lásek i rozchodů, přátelství a zimních radovánek.

Ve středu jsme se s žáky vypravili na procházku do nedaleké restaurace Valaška na palačinky, zmrzlinový pohár a jiné dobroty. V průběhu týdne navštívili dobrovolní zájemci bazén, ve kterém jsme si užívali vodních radovánek. Poslední společnou noc nás čekal očekávaný karneval s diskotékou plný smíchu, tance a společných her.

O zdraví dětí po celý týden pečovala zdravotnice Martina Fojtů, která si svoje povinnosti plnila na jedničku. Na svahu se dětem věnovali instruktoři Kateřina Kostrhunová, Michal Tanner, Iva Šajerová a Pavlína Strýčková.

Byl to nezapomenutelný týden a všichni jste byli báječní, skvělí a jedineční!!!